Koulun yhteystiedot – terapeuttirekisteri

Kranio- ja akupunktiokoululla on uudet tilat Pispalassa 1.12.2018 alkaen

 

Osoite:

 

Pispalan Valtatie 143
33270 Tampere

 

Pedagoginen vastuu:

 

Merja Nisonen merja.nisonen@gmail.com

 

Kurssisihteeri

 

Reetta Pirttijoki
ILMOITTAUDU KOULUTUKSIIN TÄSTÄ LINKISTÄ
kraniokoulu@gmail.com

 

Terapeuttirekisteri

 

Merja Nisonen, Tampere
0445081181
merja.nisonen@gmail.com

 

Marjut Turunen , Lohja
0451313110
marjutturunen@gmail.com

 

Reetta Pirttijoki, Ylöjärvi
0445720692
reetta.pirttijoki@gmail.com

 

Mari Nisonen, Tampere
0503477989
omenikanelirusini@hotmail.com

 

Niina Mettälä, Tampere
0407331980
niinamettala@gmail.com

 

Mari Rissanen, Kotka
040-7794025
mariannerissanen@gmail.com

 

Tina Perklen, Siuntio
040-5888102
tina.perklen@elisanet.fi

 

Kristiina Joensuu, Jyväskylä
040-5500633
kristiina@kjequinebalance.fi

 

Merike Nogene, Tallinn
Pnu +37253936323
mnogene@gmail.com

 

Marianne Salonen, Hämeenlinna
050-5187889
marianne.salonen@aina.net

 

Airi Kallioranta, Turku
040-5378413
airi.kallioranta@elisanet.fi

 

Päivi Sirviö
paivi.kraniohoitaja@gmail.com
040-5253994, Sastamala

 

Virpi Somero
044-7047978, Alavieska

 

Satu Jeulonen
040-8309607, Kuopio

 

Fanny Niemi-Junkola
050-5962466, Tampere

 

Terhi Lehtinen
040-5375491, Kankaanpää

 

Jaanus Nogene
jaanus.nogene@gmail.com
046-6267910, Tallinn

 

Heidi Kailasto
heidi.kailasto@gmail.com
040-5866768, Jämijärvi

 

Taija Mäkelä
taijamakela74@gmail.com
040-5001509, Kyrönlahti

 

Pille Köörna
pillekoorna@gmail.com
0400-963479, Säkylä

 

Johanna Aro
040-7400407, Säkylä

 

Kirsi Rajasalo
kirsi.rajasalo@gmail.com
0400-909086, Ikaalinen

 

Minna Heikkilä
minnamariaheikkila@gmail.com
040-5132430, Hämeenkyrö

 

Minna Silvan
minna.silvan@icloud.com
040-5947665, Viljakkala/Ylöjärvi

 

Sanna Kannisto
sanna.kannisto@live.fi
0505441566, Nokia

 

Eija-Liisa Niemi
eija-liisa.niemi@bodymind.fi
045-3588200, Tampere

 

Iina Vilen
iinalii@live.fi
044-2778217, Punkalaidun

 

Tiina Lilja, tiina.lilja66@gmail.com, 0443684176, Ylöjärvi

Tmi Henna Lepistö, henna.lepi@gmail.com, 0400405068, Parkano

Mari Vehmasto, 044 5009 222, mari.vehmasto@gmail.com, Pirkkala

 Krista Malin, 0503277611, kristaipy@gmail.com, Pori

Tmi Taru Heinilä, taru.heinila@gmail.com, 0409640300, Iittala

TH Touch/Tiina Hynninen, thtouch0@gmail.com, 0449889073, Nokia

Tmi Johanna Hakkine, johanna.hakkinen@kolumbus.fi, 0407271202,  Kyrönlahti

 

Ota yhteyttä