Koulun yhteystiedot – terapeuttirekisteri

Kranio- ja akupunktiokoululla on uudet tilat Pispalassa 1.12.2018 alkaen

 

Osoite:

 

Pispalan Valtatie 143
33270 Tampere

 

Pedagoginen vastuu:

 

Merja Nisonen merja.nisonen@gmail.com

 

Kurssisihteeri

 

Reetta Pirttijoki
ILMOITTAUDU KOULUTUKSIIN TÄSTÄ LINKISTÄ
kraniokoulu@gmail.com

 

Terapeuttirekisteri

 

Merja Nisonen, merja.nisonen@gmail.com, 0445081181,  Tampere

 Marjut Turunen, marjutturunen@gmail.com, 0451313110, Lohja

Reetta Pirttijoki, reetta.pirttijoki@gmail.com, 0445720692, Ylöjärvi

Mari Nisonen, marinisonen.wellness@gmail.com, 0503477989, Tampere

Niina Mettälä, niinamettala@gmail.com, 0407331980, Tampere

Mari Rissanen, mariannerissanen@gmail.com, 0407794025, Kotka

Tina Perklen, tina.perklen@elisanet.fi, 0405888102, Siuntio

Kristiina Joensuu, kristiina@kjequinebalance.fi, 0405500633, Jyväskylä

 Merike Nogene, mnogeg@gmail.com, +37253936323, Tallinn

 Marianne Salonen, marianne.salonen@aina.net, 0505187889, Hämeenlinna

 Airi Kallioranta, airi.kallioranta@elisanet.fi, 0405378413, Turku

 Päivi Sirviö, paivi.kraniohoitaja@gmail.com, 0405253994, Sastamala

Virpi Somero, 0447047978, Alavieska

 Satu Jeulonen, 0408309607, Kuopio

 Fanny Niemi-Junkola, 0505962466, Tampere

 Terhi Lehtinen, 0405375491, Kankaanpää

 Jaanus Nogene, jaanus.nogene@gmail.com, 0466267910, Tallinna

 Heidi Brusin, heidi.kailasto@gmail.com, 0406866768, Jämijärvi

Taija Mäkelä, taijamakela74@gmail.com, 0405001509, Kyrönlahti

Pille Köörna, pillekoorna@gmail.com, 0400963479, Säkylä

Johanna Aro, 0407400407, Säkylä

Kirsi Rajasalo, kirsi.rajasalo@gmail.com, 0400909086, Ikaalinen

Minna Heikkilä, minnamariaheikkila@gmail.com, 0405132430, Hämeenkyrö

Minna Silvan, minna.silvan@icloud.com, 0405947665, Viljakkala/Ylöjärvi

Sanna Kannisto, sanna.kannisto@live.fi, 0505441566, Nokia

Eija-Liisa Niemi, niemi.eijaliisa@gmail.com 0453588200, Tampere

Iina Vilen, iinalii@live.fi, 0442778217, Punkalaidun

Tiina Lilja, tiina.lilja66@gmail.com, 0443684176, Ylöjärvi

Tmi Henna Lepistö, henna.lepi@gmail.com, 0400405068, Parkano

Mari Vehmasto, 044 5009 222, mari.vehmasto@gmail.com, Pirkkala

 Krista Malin, 0503277611, kristaipy@gmail.com, Pori

Tmi Taru Heinilä, taru.heinila@gmail.com, 0409640300, Iittala

TH Touch/Tiina Hynninen, thtouch0@gmail.com, 0449889073, Nokia

Tmi Johanna Hakkinen, johanna.hakkinen@kolumbus.fi, 0407271202,  Kyrönlahti

Sanna Helenius, kultahanta@gmail.com, 0449754014, Vantaa

Sirkku Kirves-Lassila, sirkkukirves@kolumbus.fi, 0407092714, Tampere

Päivi Korpinen, tmipaivikorpinen@gmail.com, 0452024590, Ylöjärvi

Miia Jaskari, miia.jaskari@gmail.com, 0405474912, Peräseinäjoki

Jaana Lesonen, acucran@gmail.com, 0406624436, Tampere

 Biodynaamisen kraniosakraalin hoitajat:

Tiina Hursti, tiina.hursti@icloud.com, 0445001777, Sastamala

Kaija Sundberg, 0405021502, Virrat

 

 

 

 

Ota yhteyttä